Uitslag Harland Awards Verhalenwedstrijd 2017

 

Shortlist

1 (W)

Play it (again)

Rob Geukens

2 (2e)

Jongen van Elf

Wouter van Gorp

3 (3e)

Onzekere Anna

Joost Uitdehaag

4 (D)

Een nieuwe route wordt
berekend

Bart de Wolf

5

De beste bedoelingen

Wouter van Gorp

6

De Intergalactische Poetische
Spelen

Coen Cornelis

Schilfers

Hendrik  Visser

8

Musth

Jacqueline Nijland-Potter

9

De laatste God

Erik Raeven

10

In de duisternis, het licht

Martijn Kregting

Voorselectie

11

Duizend dagen angst

An Janssens

12

Vaudeville

Pierre van Erve

13

Zoemende blokkendozen

Michiel Richards

Andropia

Bert van der Laan

15

Iets over slapende draken en
wekken

Sander de Leeuw

Het verhaal van A

Eva Moraal

17

Wisselbroer

Jan Kuipers

18

De stilte

Bob van der Goen

Het knorrende Noorden

Dick van der Bij

20

Mijn eigen erfzonde

Filip Smets

De appelboom

Gitta van Reeth

22

De dans van de inktvissen

Johan Klein Haneveld

Onder vuur

Luke Schouwenaars

24

Het rouwmonster

Mariska Overman

Of het van jou blijft

Esmé van den Boom

26

De nieuwe keten

Antoni Dol

27

Het Genesis ei

Mike Jansen

28

Spel des Lots

 Jop van der Meij

29

Het luchtkasteel

Stefanie Alexandra Mulder

Reset

Eli de  Smet

Perceel U-39

Dick van der Bij

Het Pad der Deugd

Loes Anthonis

33

Spiegel van de ziel

Christian Damen

34

TREIN

Frans Sitvast

JAN-VAN-GENT

Sofie Brisson

36

De Humpels

Stans Lutz

In afwachting van betere tijden

Hendrik  Visser

Hemelwater en glasregens boven Raz Oman

Liselotte Schoevaart

39

Spiegelbeeld

Laetitia  Kemps

Onder de sterren

Sophia Drenth

De tunnel

Toon van Miert

Van Maera, de Moordenaar

Peter Sprietsma

43

Geluksbrenger

Marleen Sluydts

Het lied van de slang en de azuurblauwe vogel bij het meer

Pieter van de Walle

45

Computers dromen niet

Peter Cuijpers

46

De ontbieding van Nikolo Noba

Adriaan van Garde

De hoer en de hoop

Benjamin van Schothorst

48

De kip, de ezel en de
angsthaas

Darin Zwaan

49

Een zwaard genaamd weemoed

Leander de Goede

50

Nirvana

Luc Geeraert

51

De muren hebben oren

Juliëtte Bos

Het huis met de blauwe brievenbus

Paula Reitsma

Magicis

Sharon Harthoorn

54

De kleur van gras

Jan Sebrechts

55 (F)

Yaodong

Frank Lubbers

56

Scherven

Sytze Schalk

Wij jagen niet, wij kweken

Pascale de Bruyn

Witte zwanen, zwarte zwanen

Sander de Leeuw

Bliss

Christian Damen

60

Omwenteling

Elco Kroek

Verloren in de Stad van
Simulatie

Guido Eekhout

Verstrengeling

Charles van Wettum

Breinen

Jesse Dijksman

Later zouden ze zeggen dat we helden waren

Rene van Dijk

Engelengeduld

Oli Veyn

63

De tündük

Christian Deterink

66

Lieve Louise

Els Knoope

Snuit

Frank Norbert Rieter

Alleen de draak

Adinda Volkers

69

Een zee vol tranen

Chantal Pires Gaspar-Goetheer

Zoenmond

Frank Norbert Rieter

71

Ik besta

Luc Vos

Kolk

Jan Matthé

Voorkennis

Robin Langerak

74

Het lied van Iric

Benne Christian  van der Velde

75

Mazen van het net

Jan Sebrechts

Poppendans

Harm Vriend

77

Teleshopping in het kwadraat

Adriaan van Garde

78

Kansberekening

Rick Fokkinga

Een wereld van verschil

Meta du Crocq Boonstra

81

De aquariaan

Johan Klein Haneveld

De Minderbroeders

Margot Eppink

83

Ik open mijn ogen

Jonathan Moed

84

Elektrificatie

Rogier Rümke

Een avontuur in C

Mike van Dooyeweert

Omen

Edith Vis

De terugkeer van de Zonnevlek

Anna Mattaar

Slapers

Lev Detrez

89

Oude bomen praten niet

Rik Raven

Bitterballen voor een queeste

Gerard  van den Akker

Kalypso’s glimlach

Tom Kruijsen

92

Scherprechter

Ben Buitendijk

De droommachine

David Westling

94

Bakens van hoop

Bart de Wolf

De jongen die zijn toekomst verloor

Laetitia  Kemps

96

Waas

Miriam Borgermans

Losprijs

Gerdien Verhoef

98

Scriptieonderwerp: Harland
Award

Jacqueline Nijland-Potter

De oneindige eilanden

Kelly van Kempen

100

Unboxing Helena

Antoni Dol

Abdij van de nacht

Ellis van Zijll

Inchworm

Florita Sayson

103

De schelp en de tand

Laura Wessels

De reflectie

Marlinde van Loon

Buiten adem

Cornelie Moolhuizen

106

Pixies

Frank Scheelen

107

De respondent

Alvin Reniers

Ze komen uit het water

Romi de Temmerman

Bestaan is meer dan tijd

Gerrit Kelhout

Ikigai

Peter Kaptein

111

De duisternis van buiten

Susie Bosveld

Ons Onafwendbare Zelf

Sander Vanheste

113

De talentjager

Latoya Kreffer

114

De crystallex

Jan Beesems

Het ritueel

Rogier Rümke

116

Marcel en de dood!

Paul de Vries

De erfenis van de ruimtekoerier

Bernard Philipsen

118

Het hart van vuur

Stephan van Hugten

119

Oogst

Elco Kroek

Tunnelstad

Vincent van Zweeden

Leve de kunst

Eva Metselaar

De Challenge

Petra de la Bruyère

Koers H

Riske de Vries

124

Drinkende palmbomen

Rhea van der Vloet

De Poort

Ayla Kremer

126

Het belangrijkste is niet te
schaden

Jorrit Stelma

127

De achtste wereld

Peter Janssen

128

De Duisterling en het vale
licht

Garvin Pouw

Decoherentie

Miranda van Dolron

130

De muziek achterna

Crisma Felicia

Ongedierte

Sandra J. Paul

132

Een stap zonder grond

Esther de Haas

Na mijn dood

Ayla Kremer

134

Het onbekende schrijven, en
het verzet van Ingmar

Paul van Leeuwenkamp

Vrij

Trudy van Rooij-van Mil

136

De laatste tocht

Robin Langerak

De zielenbewaarder

Olga Gukasova

De essentie van de realiteit

Marjolein de Vries

139

De Dode Weide

Nick Vossen

140

Eeuwig is ook maar relatief

Wim Slierendregt

Dubbelleven

Sarah de  Waard

142

Bonfire on a beach

Rhea van der Vloet

Aan duisternis verloren

Jesse van Willigenburg

144

De zwaan

Jaap Ferwerda

145

Driedimenisonale goden

Tycho Scholten

Uit de diepte

Daphne Thijsse

147

Inversus

Alvin Reniers

148

Anders

Wendy van der Meer

De Terugkeer van de Sidhe

Petra Ras

150

Contact

Eduard F.R.  Frieser

Ver van huis

Jos Kraay

Het paars dat geel overstemt

Marcel Ozymantra

153

De duistere vlakte

Marvin Ruiter

154

Als ik zal opwaken

Leonie Zandee

Vleugellam

Marleen Mol

156

Een partij Go aan de Gang

Ben R.J. Dictus

157

Geest

Ellen de Graaf

158

De vlucht naar Libereco

Suzanne Schalkwijk

159

Het zweefmoment

Esther Martijn

160

Tropenkoorts

Charly Smaal

De brokkelende tanden van de eeuwigheid

Mike Jansen

162

Zonsondergang

Moisa Uhrig

9999

Het talenwonder

Inez van der Spek

Godenspijs

Wilfred van Breda

De monsters van Dintelhorst

Wilfred van Breda

Verraden zoektocht

Quirine Franken-Marcus

De verdachte werd dood geschoten

Peter den Haring

Wat we verstaan

Paul Buitenhuis

De ontruiming

Marijn van Zomeren

De bal

Joost Molenaar

I live in these images

Bernt Sales Segarra

Oude herinneringen

Soren Danni

Hein

Jaap Ferwerda

Dromen van Emberly

Lodewijk Verbeek

Aangeraakt

Bastiaan Mellink

Aquarel

Pierre-Marie Djollo

Bilal Ben Abdelkarim

Beertje

Janine Vegter